Nowa grupa przdszkolna
Dodane przez enowalinska dnia Październik 25 2011 08:42:38
Z dniem 1 września w naszym przedszkolu powiększyła się liczba dzieci i nauczycieli. Pojawiła się nowa grupa 5-latków „B”.
Rozszerzona zawartść newsa
Mamy 5 lat. Jest nas w grupie 20. Większość z nas po raz pierwszy przekroczyła próg przedszkola. Najtrudniejsze dla nas było rozstanie z rodzicami. Mamy nową salę, piękne kolorowe mebelki i zabawki. Wszystko jest nowe, dziwne a zarazem ciekawe.
Jak zaufać nowym paniom? Jak poznać i zapamiętać imiona tych wszystkich dzieci? Pełno myśli zaprząta nasze Male główki. Przyswajamy nawyki kulturalnego i serdecznego zachowania się wobec kolegów i koleżanek. Uczymy się myśleć, mówić, słuchać i rozumieć. Na zajęciach plastycznych poznajemy nowe techniki i odkrywamy piękny świat kolorów.
Dziś wszystko jest inaczej… Z uśmiechem wchodzimy do sali, witamy się z dziećmi, a czeka na nas już od progu nasza kochana pani. Z radością wychodzimy do ogrodu przedszkolnego, chodzimy na spacery. Uwielbiamy zabawy ruchowe przy muzyce oraz ćwiczenia gimnastyczne. Nasze przedszkole jest dla nas najlepsze i najpiękniejsze na świecie.