"ZDROWY I BEZPIECZNY FELEK KARTOFELEK" PIKNIK JESIENNY.
Dodane przez enowalinska dnia Marzec 01 2017 13:47:07
Jesienny piknik z Felkiem Kartofelkiem to już nasza wieloletnia tradycja.
Tego dnia nasze przedszkole odwiedzili Strażacy z Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Choszcznie, którzy przeprowadzili z przedszkolakami pogadankę na temat bezpieczeństwa oraz uatrakcyjnili ten wyjątkowy dzień pokazem lania wody z węża strażackiego.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie również zagościli w naszym przedszkolu, tym razem z psem tropiącym o imieniu Diesel. Pan Policjant opowiedział nam na czym polega jego praca oraz jego kompana, psa tropiącego. Na koniec dzieci mogły pogłaskać spokojnego psiaka oraz zrobić sobie wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

Pogoda tego dnia nieco spłatała nam figla, dlatego też od samego rana w salach na dzieci czekało mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Nie obyło się bez zabaw, gier i konkurencji sportowych, słuchania historyjek o ziemniaku,zagadek, przeprowadzania doświadczeń, zabaw plastycznych, kolorowego stempelkowania, odtanczenia tańca belgijskiego, zdrowego poczęstunku oraz wielu wielu innych wspaniałości....

Od lat święto kartofla w naszym przedszkolu cieszy sie ogromnym zainteresowaniem oraz wywołuje mnóstwo radości i uśmiechu, co widać na twarzach naszych małych przedszkolaków :D

Serdecznie dziękujemy Strażakom z Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Choszcznie oraz Policjantom z Powiatowej Komendy Policji w Choszcznie za przybycie i poświęcenie nam swojego cennego czasu :)

Do zobaczenia za jakiś czas ! :D

Koordynatorzy
mgr Anna Apanasowicz
mgr Katarzyna Zajda
mgr Martyna Tatarczuk