Sport to zdrowie!! każdy nasz Przedszkolak Ci o tym powie ;)
Dodane przez enowalinska dnia Listopad 04 2015 13:04:30
Dzisiejszego dnia tj. 30,10,2015 r. miało miejsce ważne wydarzenie. Nasze przedszkolaki (grupy starsze) gościły na hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie. Pan trener Tomasz Płonka wraz z młodzieżą szkolną przygotowali dla naszych małych sportowców sporo atrakcji ruchowych, ale zanim drużyny ruszyły w szranki, trener oprowadził nas po ogromnej hali sportowej i jej najważniejszych pomieszczeniach.a naszych pociech:)
Rozszerzona zawartść newsa
Pokazał nam liczną wystawę medali i pucharów, przypomniał bardzo ważne zasady bezpieczeństwa podczas zawodów sportowych oraz wskazał i omówił krok po kroku drogę ewakuacyjną.
Nadszedł moment gdy drużyny rozpoczęły konkurencje sportowe. Emocje sięgały zenitu a dobry humor dopisywał każdemu bez wyjątku ;) Po konkurencjach nadszedł czas na wręczenie zasłużonych medali, dyplomów oraz wspólnych pamiątkowych zdjęć.

Nasze Przedszkolaki, Dyrekcja Przedszkola jak i Wychowawczynie pragną serdecznie podziękować Pani Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 Barbarze Ciecierskiej, Tomaszowi Płonka oraz Młodzieży szkolnej za zorganizowanie tak wspaniałego i pełnego atrakcji dnia. Jesteśmy wdzięczni, że na naszej drodze napotykamy osoby tak życzliwe i pełne zrozumienia dla naszych przedszkolaków.
Dziękujemy serdecznie za ogromną pomoc w zaszczepieniu w naszych przedszkolakach ducha sportu, a to już wielki krok dla zdrowi