Strona GĹ‚Ăłwna · O nas · Nasze zdjÄ™cia   |   KwiecieĹ„ 24 2019 18:19:17

Góra gosza 2012, Dodane przez enowalinska dnia luty 24 2012 10:08:05

Nasze przedszkole po raz drugi uczestniczyło w akcji charytatywnej „Góra Grosza”, której organizatorem było Towarzystwo „NASZ DOM”, patronat nad akcj± obj±ł Minister Edukacji Narodowej. Celem akcji było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowuj±cym się poza własnymi rodzinami. Akcja w Publicznym Przedszkolu Nr 5 trwała od 21 listopada do 2 grudnia 2011roku. Zbiórka zakończyła się przeliczeniem zebranych pieniędzy. W naszym przedszkolu zebrali¶my ogólnie kwotę 214zł 51gr.
Poszczególne grupy zebrały następuj±ce kwoty:
3-latki 11zł 29gr
4-latki 29 zł 81gr
5-latki „a” 58zł 18gr
5-latki „b” 56zł 05gr
6-latki 59zł 18gr

Wszystkim uczestnikom akcji dziękujemy za każdy grosz, który na pewno przyda się potrzebuj±cym.

Mariola Mańkowska

Dzień Babci i Dziedka - grupa 5-latków "b", Dodane przez enowalinska dnia luty 24 2012 10:05:04

„Dzi¶ dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia
Dzi¶ życzenia wnuczek składa i piosenki ¶piewa wnusia
Aby babcia i dziadek w zdrowiu długo żyli
Aby u¶miech dla nas mieli w każdej wolnej chwili”

Czytaj wiÄ™cej · > 0 Komentarzy · 311 CzytaĹ„ Drukuj

Bal 2012, Dodane przez enowalinska dnia styczeń 12 2012 10:11:09

Dzi¶ w przedszkolu wielki bal, tańczy razem ze sto par.

Lalka Barbie, mi¶ Puchatek, w czerwonym kubraczku skrzatek.

Tralalalala, każdy dobry humor ma!

Trzy księżniczki, bury mi¶ tańcz± walca raz, dwa, trzy.

Zorro z Batmanem pomyka, wesoło dzi¶ gra muzyka.

Czytaj wiÄ™cej · > 0 Komentarzy · 538 CzytaĹ„ Drukuj

Wielka Orkiestra ¦wi±tecznej Pomocy , Dodane przez enowalinska dnia styczeĹ„ 12 2012 10:03:42

Grupa M±drych Sówek Gra z Pomp± dla Wielkiej Orkiestry ¦wi±tecznej Pomocy!!!!

To już XX finał Wielkiej Orkiestry ¦wi±tecznej Pomocy. Każdy dobrze wie, ten duży i ten mały też, że pomoc, nawet ta niewielka, jest bardzo ważna dla najbardziej potrzebuj±cych.
A dlaczego? - gdyż płynie z głębi naszego serca.
Doskonale wiedz± o tym dzieci z grupy M±drych Sówek, które wybrały się w miejsce akcji wraz ze swoimi Rodzicami oraz Wychowawczyniami, aby godnie reprezentować nasze przedszkole w tym jakże ważnym dniu.

Czytaj wiÄ™cej · > 0 Komentarzy · 335 CzytaĹ„ Drukuj

Koncert Kolęd , Dodane przez enowalinska dnia styczeĹ„ 12 2012 09:56:32

,, Do szopy , hej pasterze” i ,,Przybieżeli do Betlejem'' to kolędy, które zostały zaprezentowane na ,,Koncercie Kolęd” dnia 7 stycznia 2012 roku przez grupę Jagódek i Le¶nych Duszków w ko¶ciele parafialnym pod wezwaniem Naj¶więtszej Maryji Panny w Choszcznie.

Czytaj wiÄ™cej · > 0 Komentarzy · 335 CzytaĹ„ Drukuj

Dzień Babci i Dziadka w grupie M±drych Sówek, Dodane przez enowalinska dnia styczeĹ„ 12 2012 09:53:09

Babcia jest najlepsza w ¶wiecie, każde dziecko o tym wie.

Czy to zim±, czy to w lecie zawsze bardzo kocha mnie.

Z dziadkiem można i¶ć na spacer i do parku i do zoo.

Dziadek wszystko wytłumaczy, m±dry jest jak mało kto.

Dzi¶ życzenia im składamy. Niech nam żyj± tysi±c lat!

Ukochamy, u¶ciskamy i podarujemy kwiat.

- sł. Joanna Bernat

Czytaj wiÄ™cej · > 0 Komentarzy · 351 CzytaĹ„ Drukuj

Wizyta u stomatologa , Dodane przez enowalinska dnia styczeń 11 2012 14:15:30

W ramach profilaktyki higieny jamy ustnej grupa „Jagódki” we wtorek 3 stycznia 2012 roku wybrała się z wizyt± do gabinetu stomatologicznego. Przywitał nas pan doktor stomatolog, który zapoznał dzieci z wygl±dem gabinetu oraz z narzędziami, używanymi do leczenia z±bków.

Czytaj wiÄ™cej · > 0 Komentarzy · 413 CzytaĹ„ Drukuj

Szkoła Muzyczna , Dodane przez enowalinska dnia styczeĹ„ 09 2012 10:55:21

Dnia 21grudnia 2011 r. Jagódki, Le¶ne Duszki i M±dre Sówki wybrały się do Państwowej Szkoły Muzycznej w Choszcznie na koncert zimowy pt.,, Biała kolęda”.
Udział w tym koncercie był dla naszych przedszkolaków niezwykłym i magicznym do¶wiadczeniem.

Czytaj wiÄ™cej · > 0 Komentarzy · 408 CzytaĹ„ Drukuj

Spotkanie ¦wi±teczne - grupa 4-latków, Dodane przez enowalinska dnia styczeĹ„ 05 2012 10:35:18

¦więta Bożego Narodzenia s± najpiękniejszymi ¶więtami, na które czekaj± nie tylko dzieci, ale i doro¶li. S± to ¶więta tak bliskie naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyj±tkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnych spotkań w przedszkolu, dlatego też w ¶rodę 21 grudnia 2011 roku dzieci z grupy Skrzacików zaprosiły do przedszkola swoich rodziców.

Czytaj wiÄ™cej · > 0 Komentarzy · 298 CzytaĹ„ Drukuj

Spotkanie ¦wi±teczne - grupa 5-latków "a", Dodane przez enowalinska dnia styczeĹ„ 04 2012 10:15:03

Magia ¶wi±t tkwi w każdym z nas.
Jest to niezwykły czas w którym u każdego pojawia się u¶miech na twarzy.
Cały szereg przygotowań do ¶wi±t stwarza niesamowity klimat oraz uczucie spokoju i oczekiwania na cud.......
Ta niezwykła magia towarzyszyła Le¶nym Duszkom od momentu pojawienia się ¦więtego Mikołaja w naszej placówce, od tamtego dnia ruszyły próby do naszego ¶wi±tecznego przedstawienia.

Czytaj wiÄ™cej · > 0 Komentarzy · 360 CzytaĹ„ Drukuj

Spotkanie ¦wi±teczne - żłobek, Dodane przez enowalinska dnia styczeĹ„ 03 2012 14:13:05

Dnia 16 grudnia 2011 na grupie żłobkowej "Tuptusie" odbyło się spotkanie wigilijno - ¶wi±teczne
z rodzicami i dziećmi z grupy - frekwencja dopisała