Strona GĹ‚Ăłwna · O nas · Nasze zdjÄ™cia   |   Luty 19 2019 08:03:03

Wycieczka do zakładu krawieckiego, Dodane przez enowalinska dnia grudzieĹ„ 14 2011 09:35:05

Zostali¶my bardzo miło przyjęci przez Pani± Dyrektor . Mogli¶my zobaczyć poszczególne etapy pracy i poznać drogę, któr± przemierza materiał zanim stanie się gotow± bluzk± lub koszulk± na półce sklepowej. Pani krawcowa oprowadziła nas po ważnych pomieszczeniach jak krojownia,, magazyn, szwalnia, brakarnia. Obserwowali¶my działanie wielu maszyn tj. maszynę do szycia, owerlok, stemplówkę, maszyny do krojenia materiałów.
Na zakończenie wizyty pięknie podziękowali¶my paniom krawcowym za przybliżenie tajników pracy. Wręczyli¶my kartkę z wyrazami wdzięczno¶ci. Dzieci zostały obdarowane prezentami w postaci materiałów i nici. Bardzo nam się przydadz± do k±cika tematycznego oraz do wykonywania nowych prac.

Joanna Kobylska