Strona GĹ‚Ăłwna · O nas · Nasze zdjÄ™cia   |   Luty 19 2019 08:00:21

Mamy nowe nazwy grup ..... , Dodane przez enowalinska dnia listopad 28 2011 11:07:15

......żłobek - ,,Tuptusie;, 3-latki to ,, Krasnoludki;, 4-latki ,, Skrzaciki; 5-latki A ,, Le¶ne duszki;, 5-latki B ,,Jagódki; natomiast 6-latki to ,, M±dre sówki. W uroczysto¶ci udział wzięły wszystkie dzieci. Każda z grup zaprezentowała piosenkę dotycz±c± ich nazwy, natomiast 6-latki przygotowały przedstawienie pt ,, Doktor Sowa”. W czasie magicznej przemiany każda z grup otrzymała Akty Nadania Imion. Po zakończonej uroczysto¶ci na dzieci czekał słodki poczęstunek i zabawy taneczne na sali.
Dziękujemy rodzicom za włożony trud w przygotowanie strojów do uroczysto¶ci. Pomysłowo¶ć i kreatywno¶ć nie znała granic, a dzięki temu uroczysto¶ć ta sala się barwnym i pełnym rado¶ci dniem dla naszych przedszkolaków, a jak wiadomo nie ma nic tak cennego jak u¶miech na twarzy dziecka.

Monika Strzelczyk