Strona Główna ˇ O nas ˇ Nasze zdjęcia   |   Lipiec 22 2019 03:32:11

z Grupą Żłobkową

Mamy nowe nazwy grup ..... , Dodane przez enowalinska dnia listopad 28 2011 11:07:15

......żłobek - ,,Tuptusie;, 3-latki to ,, Krasnoludki;, 4-latki ,, Skrzaciki; 5-latki A ,, Leśne duszki;, 5-latki B ,,Jagódki; natomiast 6-latki to ,, Mądre sówki. W uroczystości udział wzięły wszystkie dzieci. Każda z grup zaprezentowała piosenkę dotyczącą ich nazwy, natomiast 6-latki przygotowały przedstawienie pt ,, Doktor Sowa”. W czasie magicznej przemiany każda z grup otrzymała Akty Nadania Imion. Po zakończonej uroczystości na dzieci czekał słodki poczęstunek i zabawy taneczne na sali.
Dziękujemy rodzicom za włożony trud w przygotowanie strojów do uroczystości. Pomysłowość i kreatywność nie znała granic, a dzięki temu uroczystość ta sala się barwnym i pełnym radości dniem dla naszych przedszkolaków, a jak wiadomo nie ma nic tak cennego jak uśmiech na twarzy dziecka.

Monika Strzelczyk

> 0 Komentarzy ˇ 355 Czytań Drukuj