Strona GĹ‚Ăłwna · O nas · Nasze zdjÄ™cia   |   Styczeń 19 2018 11:39:25

Nowa grupa przdszkolna , Dodane przez enowalinska dnia paĽdziernik 25 2011 08:42:38

Mamy 5 lat. Jest nas w grupie 20. Większo¶ć z nas po raz pierwszy przekroczyła próg przedszkola. Najtrudniejsze dla nas było rozstanie z rodzicami. Mamy now± salę, piękne kolorowe mebelki i zabawki. Wszystko jest nowe, dziwne a zarazem ciekawe.
Jak zaufać nowym paniom? Jak poznać i zapamiętać imiona tych wszystkich dzieci? Pełno my¶li zaprz±ta nasze Male główki. Przyswajamy nawyki kulturalnego i serdecznego zachowania się wobec kolegów i koleżanek. Uczymy się my¶leć, mówić, słuchać i rozumieć. Na zajęciach plastycznych poznajemy nowe techniki i odkrywamy piękny ¶wiat kolorów.
Dzi¶ wszystko jest inaczej… Z u¶miechem wchodzimy do sali, witamy się z dziećmi, a czeka na nas już od progu nasza kochana pani. Z rado¶ci± wychodzimy do ogrodu przedszkolnego, chodzimy na spacery. Uwielbiamy zabawy ruchowe przy muzyce oraz ćwiczenia gimnastyczne. Nasze przedszkole jest dla nas najlepsze i najpiękniejsze na ¶wiecie.