Strona GĹ‚Ăłwna · O nas · Nasze zdjÄ™cia   |   Styczeń 18 2018 02:06:41

Jasełka , Dodane przez enowalinska dnia marzec 09 2011 10:12:12

W tym roku podtrzymuj±c tradycję zwi±zane z tymi ¶więtami zorganizowali¶my 17 grudnia 2010roku ¶wi±teczne spotkanie dla naszych rodziców. W przepięknie udekorowanej sali , gdzie była Gwiazda Betlejemska, szopka z sianem i choinki zebrało się wielu go¶ci. Wychowawczynie grupy pani Mariola Mańkowska i Iwona Węgierska serdecznie przywitały pani± dyrektor Katarzynę Kowalsk±, rodziców i pracowników przedszkola i zaprosiły do obejrzenia "Bajkowych Jasełek", które przeniosły wszystkich w niezwykłe wydarzenia. Mali aktorzy we wspaniałych strojach przygotowanych przez rodziców prezentowali się doskonale. Wszystko to robiło ogromne wrażenie. - Bo czy może być co¶ bardziej wzruszaj±cego od małej Maryi czy Józefa, pastuszków i kolędników czy ¶piewaj±cych aniołków. Pięknie zaprezentowali się również bajkowi bohaterowie: Kopciuszek, czerwony Kapturek, Ja¶ i Małgosia, Sierotka Marysia, Pinokio i Stary Rybak przynosz±cy dary małemu Jezusowi. Przedstawienie było wyj±tkowe i dostarczało wszystkim wielu wzruszeń. Oklaskom i pochwałom nie było końca. po przedstawieniu zaproszono wszystkich do ¶wi±tecznego poczęstunku i udziału w kiermaszu przygotowanego przez Rade Rodziców. To był wyj±tkowy dzień!