Strona Główna ˇ O nas ˇ Nasze zdjęcia   |   Grudzień 10 2018 14:36:09

z Grupą Żłobkową

Święto Pieczonego Ziemniaka, Dodane przez enowalinska dnia paĹşdziernik 19 2010 13:55:48

W imprezie brali udział rodzice, dzieci jak i personel przedszkola.
Można było skosztować pyszności ze szwedzkiego stołu, które zostały przygotowane przez naszych wspaniałych rodziców, kiełbaski z rożna przygotowane przez nasze Panie kucharki jak i przepyszne kartofelki z ogniska, które przyrządzili wspólnie nasi rodzice dopilnowując jednocześnie przedszkolnego ogniska;-)
Organizowane zostały konkursy, zagadki, wyścigi – wszyscy byli ogromnie zaangażowani, i ci mali i ci więksi.
Atrakcją były kąciki przygotowane przez każdą z grup, w których to, można było pomalować sobie twarz, pomalować kredą po chodniku, porzucać kołem ringo do celu jak i zapoznać się z kącikiem plastycznym, gdzie dzieci zabłysnęły ogromnym talentem;-)
Został rozstrzygnięty konkurs na najciekawszego Cudaka z Ziemniaka – wszystkie dzieci zostały wyróżnione nagrodami niespodziankami.
Ogromną niespodzianką było przybycie Funkcjonariuszy Policji oraz wspaniały pokaz psów tropiących jaki nam przedstawili.
Podsumowując nasz jesienny festyn w przedszkolu, wszystkie dzieci, rodzice jak i personel świetnie się bawili, dopisała nam cudowna pogoda jak i bardzo miła atmosfera.

> 0 Komentarzy ˇ 671 Czytań Drukuj