Strona GĹ‚Ăłwna · O nas · Nasze zdjÄ™cia   |   Czerwiec 23 2018 04:12:07

¦więto Pieczonego Ziemniaka, Dodane przez enowalinska dnia paĽdziernik 19 2010 11:55:48

W imprezie brali udział rodzice, dzieci jak i personel przedszkola.
Można było skosztować pyszno¶ci ze szwedzkiego stołu, które zostały przygotowane przez naszych wspaniałych rodziców, kiełbaski z rożna przygotowane przez nasze Panie kucharki jak i przepyszne kartofelki z ogniska, które przyrz±dzili wspólnie nasi rodzice dopilnowuj±c jednocze¶nie przedszkolnego ogniska;-)
Organizowane zostały konkursy, zagadki, wy¶cigi – wszyscy byli ogromnie zaangażowani, i ci mali i ci więksi.
Atrakcj± były k±ciki przygotowane przez każd± z grup, w których to, można było pomalować sobie twarz, pomalować kred± po chodniku, porzucać kołem ringo do celu jak i zapoznać się z k±cikiem plastycznym, gdzie dzieci zabłysnęły ogromnym talentem;-)
Został rozstrzygnięty konkurs na najciekawszego Cudaka z Ziemniaka – wszystkie dzieci zostały wyróżnione nagrodami niespodziankami.
Ogromn± niespodziank± było przybycie Funkcjonariuszy Policji oraz wspaniały pokaz psów tropi±cych jaki nam przedstawili.
Podsumowuj±c nasz jesienny festyn w przedszkolu, wszystkie dzieci, rodzice jak i personel ¶wietnie się bawili, dopisała nam cudowna pogoda jak i bardzo miła atmosfera.