Strona G┼é├│wna Ě O nas Ě Nasze zdj─Öcia   |   Sierpie┼ä 22 2019 19:58:13

Przerwa na kawŕ

Choszcze˝ski Dom Kultury

Bal Karnawałowy 2018 , Dodane przez enowalinska dnia kwiecień 11 2018 11:38:15

W pi─ůtek 2 lutego 2018 r. w Choszcze┼äskim Domu Kultury odby┼é si─Ö coroczny bal karnawa┼éowy naszego przedszkola.
To wyczekiwane wydarzenie rozpoczęło się niezwykłym występem rodziców naszych przedszkolaków.
Zaprezentowali oni bajk─Ö pt ÔÇ× ┼Üpi─ůca Kr├│lewnaÔÇŁ.
W rol─Ö bohater├│w wcieli┼éy si─Ö nast─Öpuj─ůce osoby:
kr├│lewna ÔÇô pani Kamila Zawartka,
ksi─ů┼╝─Ö ÔÇô pan Marcin Gadzi┼äski,
kr├│l ÔÇô pan Damian Kalupa,
kr├│lowa ÔÇô pani Maryla Walczak,
wr├│┼╝ki ÔÇô pani Justyna Sinkowska, pani Aneta Drobotko, pani Michalina Doncer, pani Agnieszka Marchlewska, pani Ma┼égorzata Rozp─Ödek,
czarownica ÔÇô pani Justyna Andryszczak,
narratorzy ÔÇô pani Magdalena Borsiak, pani Beata Zgorzelska ,
staty┼Ťci ÔÇô pani Marta Re┼Ťke, pani Paulina Latkowska.
Nad ca┼éo┼Ťci─ů czuwa┼éy panie z grup 5 i 6 latk├│w, w wykonanie dekoracji zaanga┼╝owali si─Ö wszyscy pracownicy naszego przedszkola.
Ci─Ö┼╝ka praca rodzic├│w przynios┼éa wy┼Ťmienite efekty. Dzieci z uwag─ů i zainteresowaniem ┼Ťledzi┼éy losy tytu┼éowej Ksi─Ö┼╝niczki z dobrze sobie znanej klasycznej ba┼Ťni, co mo┼╝na by┼éo stwierdzi─ç na podstawie ich serdecznych braw.
Po przedstawieniu przyszed┼é dla przedszkolak├│w czas beztroskiej zabawy w gronie r├│wie┼Ťnik├│w w barwnych kostiumach i przebraniach. Ten wyj─ůtkowy bal nie uda┼éby si─Ö gdyby nie niezwyk┼ée zaanga┼╝owanie ze strony rodzic├│w i wychowawczy┼ä.
Dzi─Ökujemy rodzicom za wspania┼éy wyst─Öp. Liczymy jednocze┼Ťnie, ┼╝e nie jest to ostania tak owocna wsp├│┼épraca.
Serdecznie podzi─Ökowania nale┼╝─ů si─Ö Panu Zbigniewowi ┼╗o┼é─ůdziejewskiemu za poprowadzenie balu dla naszych wychowank├│w oraz wsp├│lne pl─ůsy i zabawy przy muzyce

> 0 Komentarzy Ě 175 Czyta┼ä Drukuj