Strona G┼é├│wna Ě O nas Ě Nasze zdj─Öcia   |   Stycze˝ 16 2018 19:24:49

ul. Energetykˇw 1

Przerwa na kawŕ

Choszcze˝ski Dom Kultury

DZIE┼â EDUKACJI NARODOWEJ , Dodane przez enowalinska dnia pa╝dziernik 19 2017 11:47:51

13 pa┼║dziernika by┼é w naszym przedszkolu wyj─ůtkowym dniem. Na twarzach Pani Dyrektor, Pa┼ä nauczycielek oraz pracownik├│w obs┼éugi pojawi┼éy si─Ö jeszcze wi─Öksze ni┼╝ na co dzie┼ä u┼Ťmiechy, a serca zabi┼éy mocniej. Ten pogodny i ciep┼éy nastr├│j zawdzi─Öczamy naszym podopiecznym z grupy "M─ůdre S├│wki" oraz "Le┼Ťne Duszki", kt├│rzy pi─Öknie zaprezentowali dla wszystkich zaproszonych go┼Ťci, specjalnie przygotowane na t─Ö okazj─Ö skecz pt. "Kt├│ra Pani jest najlepsza". Dzieci z grupy z┼éo┼╝y┼éy serdeczne ┼╝yczenia dla wszystkich pa┼ä w postaci przygotowanego skeczu, piosenek, wierszyk├│w i ta┼äca kazaczok. Przedszkolaki by┼éy bardzo dumne i pe┼éne powagi podczas artystycznego wyst─ůpienia. Dzieci z pierwszej i drugiej grupy spisa┼éy si─Ö na medal! Wszystkie przedszkolaki otrzyma┼éy wielkie brawa. Pani Dyrektor z┼éo┼╝y┼éa nauczycielom ciep┼ée ┼╝yczenia rado┼Ťci i si┼é, kt├│rych z pewno┼Ťci─ů nie zabraknie nam na kolejne miesi─ůce.

> 0 Komentarzy Ě 44 Czyta┼ä Drukuj