Strona G┼é├│wna Ě O nas Ě Nasze zdj─Öcia   |   Kwiecie˝ 20 2018 01:13:25

ul. Energetykˇw 1

Przerwa na kawŕ

Choszcze˝ski Dom Kultury

DZIE┼â PRZEDSZKOLAKA , Dodane przez enowalinska dnia pa╝dziernik 04 2017 09:49:07

W naszym przedszkolu Dzie┼ä Przedszkolaka ┼Ťwi─Ötowali┼Ťmy od samego ┼Ťwitu ;) Panie od progu przedszkola wita┼éy dzieci wielkim u┼Ťmiechem a na os┼éodzenie dnia wr─Öcza┼éy ┼éakocie :) Dla wszystkich przedszkolak├│w by┼é to z pewno┼Ťci─ů dzie┼ä, kt├│ry na d┼éugo pozostanie w ich pami─Öci.
Zapraszamy do fotorelacji (foldery grup przedszkolnych)

Le┼Ťne Duszki i M─ůdre S├│wki Og├│lnopolski Dzie┼ä Przedszkolaka sp─Ödzi┼éy aktywnie uczestnicz─ůc w zawodach sportowych. Igrzyska sportowe odby┼éy si─Ö na boisku orlik i zosta┼éy przygotowane przez Centrum Rekreacyjno- Sportowe w Choszcznie. Nasi zawodnicy uczestniczyli w pi─Öciu konkurencjach sportowych osi─ůgaj─ůc niesamowite wyniki, lecz tego dnia nie liczy┼éa si─Ö wygrana, ale dobra zabawa. Ka┼╝de przedszkole otrzyma┼éo pami─ůtkowy puchar uczestnictwa w zawodach. U┼Ťmiechni─Öci i zadowoleni wr├│cili┼Ťmy do przedszkola kontynuuj─ůc zabawy w stylu sportowym.

Jag├│dki swoje ┼ÜWI─śTO obchodzi┼éy w bardzo weso┼éej, kolorowej i s┼éodkiej atmosferzeÔÇŽ
Nasze dzieci bra┼éy udzia┼é w licznych konkursach, konkurencjach sportowych, zabawach tanecznych oraz w wyj─ůtkowych zaj─Öciach plastyczno-technicznych. Ch┼éopcy z pomoc─ů Pani stworzyli wielki kartonowy w├│z stra┼╝acki, a dziewczynki domek dla lalek. Trzeba przyzna─ç, ┼╝e zabawki w┼éasnor─Öcznie zrobione by┼éy atrakcj─ů podczas zabawy przez kilka kolejnych dni.
Wielk─ů niespodziank─ů okaza┼éy si─Ö lody z bit─ů ┼Ťmietan─ů oraz posypk─ů czekoladow─ů, kt├│r─ů dzieci samodzielnie przygotowa┼éy. Ka┼╝dy przedszkolak tego dnia opu┼Ťci┼é przedszkole z balonikiem, wielkim u┼Ťmiechem i ÔÇ×workiemÔÇŁ wspania┼éych wra┼╝e┼ä.

ÔÇ×KrasnoludkiÔÇŁ Og├│lnopolski Dzie┼ä Przedszkolaka ┼Ťwi─Ötowa┼éy po raz pierwszy..
Szczeg├│lny nastr├│j panowa┼é w naszej grupie od samego rana, tego dnia wszystkie dzieci pospiesznie kroczy┼éy do przedszkola by rozpocz─ů─ç wielkie ┼Ťwi─Ötowanie. Oficjalne obchody Dnia Przedszkolaka w naszym przedszkolu rozpocz─Ö┼éy si─Ö po ┼Ťniadaniu. Po kr├│tkim wprowadzeniu i wyja┼Ťnieniu dzieciom idei ┼Ťwi─Öta, ods┼éuchaniu piosenki ÔÇ×Dzie┼ä PrzedszkolakaÔÇŁ rozpocz─Öli┼Ťmy to co przedszkolaki lubi─ů najbardziej, czyli weso┼é─ů zabaw─Ö. Ulubione pl─ůsy, zabawy ruchowe oraz okoliczno┼Ťciowe konkursy wszystkich wprowadzi┼éy w doskona┼éy nastr├│j i sprawi┼éy, ┼╝e ani przez chwil─Ö nikt nie narzeka┼é na nud─Ö. Chwil─Ö p├│┼║niej wybrali┼Ťmy si─Ö do przedszkolnej kuchni, aby upiec ciasteczka, kt├│re nast─Öpnie dekorowali┼Ťmy, zapakowali┼Ťmy i z ┼╝yczeniami zabrali┼Ťmy do swoich dom├│w, aby wsp├│lnie z rodzicami skosztowa─ç to, co uda┼éo nam si─Ö stworzy─ç w┼éasnymi silami

W Dzie┼ä Przedszkolaka by┼éa super zabawa, do┼é─ůczy┼éa si─Ö do niej Tuptusi├│w gromada.
W ten s┼éoneczny dzie┼ä, ka┼╝dy u┼Ťmiechni─Öty, bawi┼é si─Ö z Paniami bez specjalnej zach─Öty.
Wszyscy roze┼Ťmiani ┼Ťpiewali i ta┼äczyli, w swej Tuptusiowej sali ┼Ťwietnie si─Ö bawili !

Skrzaciki tak┼╝e ┼Ťwi─Ötowa┼éy Dzie┼ä Przedszkolaka! Zaraz po wej┼Ťciu do przedszkola cz─Östowane by┼éy s┼éodko┼Ťciami. Na sali od rana panowa┼éa mi┼éa atmosfera, lecia┼éa weso┼éa muzyka, zabawy ruchowe wprowadza┼éy dzieci w dobry nastr├│j:) Pi─Ökna, s┼éoneczna pogoda zach─Öca┼éa do wyj┼Ťcia na podw├│rko. Skrzaciki tego dnia wykona┼éy prac─Ö plastyczn─ů, kt├│ra polega┼éa na malowaniu farbkami balonik├│w. By┼éo bardzo kolorowo - zar├│wno na balonikach jak i na r─ůczkach dzieci:) Nie zabrak┼éo tak┼╝e wsp├│lnego zdj─Öcia w "skrzacikowych czapeczkach". Na koniec dnia ka┼╝de dziecko otrzyma┼éo balonika i wr├│ci┼éo do domu z u┼Ťmiechem na twarzy

> 0 Komentarzy Ě 78 Czyta┼ä Drukuj