Strona G┼é├│wna Ě O nas Ě Nasze zdj─Öcia   |   Stycze˝ 22 2018 02:31:26

Przerwa na kawŕ

Choszcze˝ski Dom Kultury

WYCIECZKI ...., Dodane przez enowalinska dnia pa╝dziernik 04 2017 09:27:18

WYCIECZKA DO PARKU DINOZAUR├ôW W NOWINACH WIELKICH ORAZ WYCIECZKA DO MI─śDZYZDROJ├ôW

Dnia 5.06.2017 r. grupa Skrzacik├│w i Le┼Ťnych Duszk├│w wybra┼éa si─Ö w niesamowit─ů wycieczk─Ö w prehistori─Ö. Przygod─Ö rozpocz─Öli┼Ťmy pod─ů┼╝aj─ůc z przewodnikiem le┼Ťn─ů ┼Ťcie┼╝k─ů edukacyjn─ů, na kt├│rej spotkali┼Ťmy czterdzie┼Ťci naturalnej wielko┼Ťci modeli dinozaur├│w. Przewodnik w interesuj─ůcy spos├│b wyja┼Ťni┼é dzieciom jak ┼╝y┼éy dinozaury, pokaza┼é jak wygl─ůda┼éy zwierz─Öta i jak wygl─ůda┼é ┼Ťwiat setki milion├│w lat temu. Nast─Öpnie zwiedzali┼Ťmy muzeum minera┼é├│w i skamienia┼éo┼Ťci oraz mieli┼Ťmy mo┼╝liwo┼Ť─ç zakupienia drobnych pami─ůtek. Kolejnym etapem naszej przygody by┼éy zaj─Öcia plastyczne w ÔÇ×Dino-ClubieÔÇŁ po┼é─ůczone z ogl─ůdaniem kr├│tkiego filmu animowanego o dinozaurach. Dodatkow─ů atrakcj─ů dla dzieci by┼é posi┼éek zjedzony w restauracji McDonalds. Ka┼╝dy przedszkolak otrzyma┼é sw├│j zestaw Happy Meal (obowi─ůzkowo z zabawk─ů)
Oko┼éo godziny 16.00 szcz─Ö┼Ťliwie, pe┼éni wra┼╝e┼ä i wspania┼éych wspomnie┼ä powr├│cili┼Ťmy do przedszkola, gdzie czekali na nas st─Ösknieni rodzice!!!!!

> 0 Komentarzy Ě 52 Czyta┼ä Drukuj