Strona G┼é├│wna Ě O nas Ě Nasze zdj─Öcia   |   Grudzie┼ä 18 2018 16:48:28

ul. Energetykˇw 1

Przerwa na kawŕ

Choszcze˝ski Dom Kultury

PIKNIK RODZINNY "RODZINA W BEZPIECZNYM RUCHU" , Dodane przez enowalinska dnia pa┼║dziernik 04 2017 11:23:23

Dzie┼ä Mamy i Taty oraz Dzie┼ä Dziecka to dni, kt├│re nale┼╝y obchodzi─ç w spos├│b wyj─ůtkowy . Tak te┼╝ sta┼éo si─Ö w naszym przedszkolu, przedszkolaki wsp├│lnie z rodzicami uczci┼éy ten dzie┼ä w spos├│b szczeg├│lny. Ta┼äcom, ┼Ťpiewom oraz ┼╝yczeniom nie by┼éo ko┼äca. Za┼éo┼╝eniem w organizacji "bezpiecznego pikniku" by┼éo promowanie aktywnego trybu ┼╝ycia, uwzgl─Ödniaj─ůc przy tym BEZPIECZE┼âSTWO. Aby nie sko┼äczy┼éo si─Ö tylko i wy┼é─ůcznie na wpajaniu teorii, postanowili┼Ťmy zadzia┼éa─ç praktycznie. Tego szczeg├│lnego dnia zorganizowany zosta┼é II RODZINNY RAJD ROWEROWY ulicami naszego miasta, kt├│ry eskortowany by┼é przez Komend─Ö Powiatow─ů Policji w w Choszcznie oraz Komend─Ö Powiatow─ů Pa┼ästwowej Stra┼╝y Po┼╝arnej w Choszcznie. Na placu przedszkolnym (META) odby┼éy si─Ö: pokazy artystyczne grup, pokaz taneczny z instruktorem ta┼äca, gry i zabawy z grup─ů animator├│w FIZIA, wr─Öczenie medali oraz upomink├│w dla przedszkolak├│w z okazji ich ┼Ťwi─Öta.
Po cz─Ö┼Ťci oficjalnej dzieci wraz z rodzicami uda┼éy si─Ö do k─ůcik├│w zorganizowanych przez animator├│w w ogrodzie przedszkolnym a nast─Öpnie do wsp├│lnego pocz─Östunku oraz zabaw przy muzyce. By┼é to dzie┼ä wyj─ůtkowy dla ka┼╝dego przedszkolaka oraz czas wsp├│lnej integracji, kt├│ry pozostanie w naszej pami─Öci na bardzo, bardzo d┼éugo :)
Pragnę złożyć szczególne podziękowania Pani Dyrektor, kadrze pedagogicznej, personelowi przedszkola, instruktorowi tańca -
Andrzejowi Ulitko, Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Choszcznie, Policji Choszczno oraz wszystkim zaangażowanym rodzicom za OGROMNE WSPARCIE I POMOC W ORGANIZACJI " II BEZPIECZNEGO PIKNIKU"

Koordynator Pikniku Rodzinnego pn. "Rodzina w Bezpiecznym Ruchu" Anna Apanasowicz