Strona GĹ‚Ăłwna · O nas · Nasze zdjÄ™cia   |   Wrzesień 18 2018 22:20:43

DZIEŃ BABCI I DZIADKA , Dodane przez enowalinska dnia marzec 01 2017 13:13:03

Zimno, mroĽno, ale w serduszkach przedszkolaków gor±co, a powodem takiej atmosfery jest obchodzony w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka.
Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromn± rado¶ć i wywołuje u¶miechy na twarzach wszystkich.
Tak też było w naszym przedszkolu, do którego licznie w ten dzień przybyli nasi najukochańszy dziadkowie . Przedszkolaki przedstawili swój program artystyczny, w którym pokazali swoje umiejętno¶ci muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy reprezentowały swoje umiejętno¶ci. Dzieci dla swoich dziadków przygotowały upominki. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci, pokazać ulubione zabawki, czy pokazać prace plastyczne. Nie zabrakło również konkursów i zawodów. Dziadkowie byli zadowoleni i dumni z wnucz±t.