Strona Główna ˇ O nas ˇ Nasze zdjęcia   |   Kwiecień 25 2018 03:16:22

z Grupą Żłobkową

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIA , Dodane przez enowalinska dnia marzec 01 2017 13:09:02

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, towarzyszy im niepowtarzalna atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania w przedszkolu - dlatego dzieci zaprosiły na uroczystość świąteczną wielu gości. Przybyli do nas rodzice naszych przedszkolaków i pani dyrektor Katarzyna Kowalska. W pięknej bożonarodzeniowej scenerii przedszkolaki zaprezentowały Koncert Kolęd. Dzieci wprowadziły gości w magiczną atmosferę tańcząc, grając i śpiewając kolędy i świąteczne piosenki. To było wyjątkowe przedstawienia, które dostarczyły wszystkim gościom niezwykłych doznań i wzruszeń. W drugiej części spotkania dzieci wraz z rodzicami wykonywały świąteczne ozdoby na choinkę. Uroczystość zakończyła się wspólnym słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców i personel przedszkola.
KOCHANYM DZIECIOM I ICH RODZICOM ŻYCZYMY ZDROWYCH I, RADOSNYCH I PEŁNYCH RODZINNEGO CIEPŁA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ SAMYCH SZCZĘŚLIWYCH DNI W NOWYM 2017 ROK

> 0 Komentarzy ˇ 150 Czytań Drukuj