Strona GĹ‚Ăłwna · O nas · Nasze zdjÄ™cia   |   GrudzieĹ„ 13 2018 07:45:06

„Hokus-pokus, czar-mary, niech się spełni± andrzejkowe czary”., Dodane przez enowalinska dnia marzec 01 2017 14:02:57

Dbaj±c i pielęgnuj±c rodzime tradycje w naszym przedszkolu została zorganizowana zabawa andrzejkowa.
Atrakcjami spotkania były: wróżby, konkursy i zabawa przy muzyce oraz pojawienie się Wróżki-Czarodziejki. Przedszkolaki poznały andrzejkowe tradycje. PóĽniej rozpoczęły się tańce przeplatane andrzejkowymi wróżbami. Wróżka Czarodziejka przeprowadzała wróżby i odczytywała ich znaczenie. W czasie andrzejkowych wróżb nie mogło zabrakn±ć wróżenia z butów, gdzie nagrod± dla zwycięzców były wycieczki do ciepłych krajów. Swoj± energię dzieci rozładowały tańcz±c i szalej±c do woli w rytm wesołej muzyki. Oczywi¶cie nie zabrakło słodkiego poczęstunku. Andrzejkowe spotkanie zachowało swój tajemniczy urok i magię. Ciekawe, czy komu¶ sprawdz± się andrzejkowe przepowiednie....

Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie poczęstunku