Strona GĹ‚Ăłwna · O nas · Nasze zdjÄ™cia   |   Kwiecień 25 2018 03:08:49

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA - URODZINY MISIA W PRZEDSZKOLU, Dodane przez enowalinska dnia marzec 01 2017 13:01:42

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały nasze przedszkole. „Przybyły”ze swoimi małymi wła¶cicielami, aby bawić się, ¶więtować i uczyć...

25 listopada w naszym przedszkolu odbyły się Urodziny Misia z okazji ¦wiatowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia wszystkie przedszkolaki wraz ze swoimi Paniami ¶więtowały na całego!

Uroczyste przygotowania rozpoczęły się od układania przyniesionych pluszaków w „Krainie Pluszowego Misia”.
Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie, gdzie poznały historię ¶więta a "M±dre Sówki", "Jagódki", "Skrzaciki" w ramach Klubu Małego Aktora zaprezentowały przedstawienie pt. "Łakomczuszek Mi¶" w którego rolę wcielił się nasz instruktor tańca, Pan Andrii Ulitko.
Dzieci małe jak i duże wspólnie bawiły się przy misiowych piosenkach.
Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, , ¶piewanie piosenek, misiowe tańce, degustacja miodku oraz wielkie misiowe torty, z którego ¶wieczki dmuchał Mi¶ wraz z dziećmi !! :)
Ten dzień pozostanie w naszej pamięci na bardzo, bardzo długo :) !!

Misiu, zapraszamy za rok!!