Strona GĹ‚Ăłwna · O nas · Nasze zdjÄ™cia   |   Styczeń 18 2018 21:53:02

DZIEŃ MIODU., Dodane przez enowalinska dnia marzec 01 2017 13:00:34

23.11. 2016r. obchodzili¶my w naszym przedszkolu Dzień Miodu. Był to dzień wyj±tkowy, ponieważ pierwszy raz w historii naszego przedszkola go¶cili¶my PANA PSZCZELARZA. Podczas spotkania dowiedzieli¶my się wiele informacji na temat pszczół, poznali¶my znaczenie pszczół w życiu człowieka, zapoznali¶my się z nazwami miodu i jego warto¶ciami odżywczymi, mieli¶my okazję zobaczyć prawdziwy strój pszczelarza oraz ul. Pan Krzysztof zaznajomił nas również z niebezpieczeństwem płyn±cym z kontaktu z pszczołami i podzielił się cennymi wskazówkami jak zachowywać się podczas spotkania z pszczołami oraz podczas uż±dlenia. Po spotkaniu każda z grup miała możliwo¶ć próbowania różnych rodzajów miodu, były wspólne zabawy przy piosence „Pszczółka Maja”, rozwi±zywanie zagadek, konkursy na jak najszybsze zjadanie wafelka z miodem, wykonanie prac plastycznych i dużo innych atrakcji zwi±zanych z Dniem Miodu.

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ PANU KRZYSZTOFOWI OLCZAKOWI ZA WSPANIAŁE SPOTKANIE