Strona Główna ˇ O nas ˇ Nasze zdjęcia   |   Marzec 22 2019 11:32:51

z Grupą Żłobkową

DZIEŃ MIODU., Dodane przez enowalinska dnia marzec 01 2017 14:00:34

23.11. 2016r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Miodu. Był to dzień wyjątkowy, ponieważ pierwszy raz w historii naszego przedszkola gościliśmy PANA PSZCZELARZA. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się wiele informacji na temat pszczół, poznaliśmy znaczenie pszczół w życiu człowieka, zapoznaliśmy się z nazwami miodu i jego wartościami odżywczymi, mieliśmy okazję zobaczyć prawdziwy strój pszczelarza oraz ul. Pan Krzysztof zaznajomił nas również z niebezpieczeństwem płynącym z kontaktu z pszczołami i podzielił się cennymi wskazówkami jak zachowywać się podczas spotkania z pszczołami oraz podczas użądlenia. Po spotkaniu każda z grup miała możliwość próbowania różnych rodzajów miodu, były wspólne zabawy przy piosence „Pszczółka Maja”, rozwiązywanie zagadek, konkursy na jak najszybsze zjadanie wafelka z miodem, wykonanie prac plastycznych i dużo innych atrakcji związanych z Dniem Miodu.

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ PANU KRZYSZTOFOWI OLCZAKOWI ZA WSPANIAŁE SPOTKANIE

> 0 Komentarzy ˇ 159 Czytań Drukuj