Strona GĹ‚Ăłwna · O nas · Nasze zdjÄ™cia   |   Wrzesień 21 2018 17:49:09

KONKURS "POSIŁEK JAK SIĘ PATRZY" , Dodane przez enowalinska dnia marzec 01 2017 12:51:37

Znamy już zwycięzców w konkursie pt.: „Posiłek jak się patrzy”, który adresowany został do przedszkolaków naszego przedszkola.

Zadaniem konkursowym było wykonanie najciekawszego oraz zdrowego posiłku, któremu dziecko nie będzie w stanie się oprzeć. Gotowe danie należało uwiecznić na zdjęciu. Posiłek uwieczniony na fotografii przygotowany powinien zostać z jak największej ilo¶ci warzyw i owoców.
Liczba dostarczonych prac przerosła nasze oczekiwania. Dziękujemy za wszystkie kreatywne pomysły na pyszny,oryginalny i przede wszystkim zdrowy posiłek. Wybór zwycięzców był nie lada wyzwaniem dla Jury, dlatego wszystkie dzieci bior±ce udział w konkursie zostały nagrodzone.

Zwycięzcom gratulujemy!