Strona GĹ‚Ăłwna · O nas · Nasze zdjÄ™cia   |   Czerwiec 21 2018 16:29:03

¦WIĘTO LISTONOSZA W GRUPIE SKRZACIKÓW., Dodane przez enowalinska dnia marzec 01 2017 12:48:46

„Kto tak pędzi? Kto tak gna? To listonosz! Listy ma!

Dnia 11.10. 2016r. odwiedziła nasz± grupę Pani listonoszka Romana Skrobuszewska. Pani opowiedziała nam o swoim zawodzie, chętnie odpowiadała na pytania zadawane przez dzieci i panie. Pani listonoszka przyniosła nam listy od bohaterów naszych kart pracy: Lenki i Mikołaja oraz wielk± paczkę w której znajdowały się niespodzianki w postaci kolorowanek dla każdego dziecka. Na zakończenie dzieci za¶piewały i zagrały na instrumentach dla swojego go¶cia piosenkę „Jestem sobie przedszkolaczek”. Skrzaciki podziękowały Pani Romanie za wizytę i wspólnie spędzony czas w naszej grupie, po czym zabrały się do pracy. Projektowały znaczki pocztowe oraz układały puzzle z pocztówek.

JESZCZE RAZ SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANI ROMANIE SKROBUSZEWSKIEJ ZA PRZYBYCIE I UDZIAŁ W OBCHODACH ¦WIĘTA LISTONOSZA W GRUPIE 3, 4 LATKÓW
Wychowawczynie: M.M i M.T.