Strona GĹ‚Ăłwna · O nas · Nasze zdjÄ™cia   |   Styczeń 17 2018 02:50:33

"ZDROWY I BEZPIECZNY FELEK KARTOFELEK" PIKNIK JESIENNY., Dodane przez enowalinska dnia marzec 01 2017 12:47:07

Jesienny piknik z Felkiem Kartofelkiem to już nasza wieloletnia tradycja.
Tego dnia nasze przedszkole odwiedzili Strażacy z Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Choszcznie, którzy przeprowadzili z przedszkolakami pogadankę na temat bezpieczeństwa oraz uatrakcyjnili ten wyj±tkowy dzień pokazem lania wody z węża strażackiego.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie również zago¶cili w naszym przedszkolu, tym razem z psem tropi±cym o imieniu Diesel. Pan Policjant opowiedział nam na czym polega jego praca oraz jego kompana, psa tropi±cego. Na koniec dzieci mogły pogłaskać spokojnego psiaka oraz zrobić sobie wspólne, pami±tkowe zdjęcie.

Pogoda tego dnia nieco spłatała nam figla, dlatego też od samego rana w salach na dzieci czekało mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Nie obyło się bez zabaw, gier i konkurencji sportowych, słuchania historyjek o ziemniaku,zagadek, przeprowadzania do¶wiadczeń, zabaw plastycznych, kolorowego stempelkowania, odtanczenia tańca belgijskiego, zdrowego poczęstunku oraz wielu wielu innych wspaniało¶ci....

Od lat ¶więto kartofla w naszym przedszkolu cieszy sie ogromnym zainteresowaniem oraz wywołuje mnóstwo rado¶ci i u¶miechu, co widać na twarzach naszych małych przedszkolaków :D

Serdecznie dziękujemy Strażakom z Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Choszcznie oraz Policjantom z Powiatowej Komendy Policji w Choszcznie za przybycie i po¶więcenie nam swojego cennego czasu :)

Do zobaczenia za jaki¶ czas ! :D