Strona GĹ‚Ăłwna · O nas · Nasze zdjÄ™cia   |   Styczeń 21 2018 08:39:02

Wakacyjne wspomnienia , Dodane przez enowalinska dnia marzec 01 2017 12:34:31

Szybko minęły wakacje i chwile spędzone razem z rodzicami, mimo to Jagódki wcale się tym nie martwi±, bo w przedszkolu maj± swoich przyjaciół, z którymi lubi± się wspólnie bawić i z którymi mog± powspominać wakacje. W naszej sali wspólnie urz±dzili¶my k±cik wspomnień wakacyjnych, do którego każdy z dzieci przyniósł co¶, co przywiózł sobie na pami±tkę. Dzięki tym przedmiotom mogli¶my bawić się na różne sposoby np. rozpoznawać je po dotyku i snuć domysły z jakich miejsc pochodz±, układać zagadki dla kolegów z grupy, albo prezentuj±c je na forum grupy opowiadać o swoich wakacjach. Zabawy te sprawiły dzieciom dużo rado¶ci i dostarczyły mnóstwo informacji na temat miejsc i form spędzania wolnego czasu.