Strona GĹ‚Ăłwna · O nas · Nasze zdjÄ™cia   |   Wrzesień 24 2018 17:30:51

Le¶ne Duszki z wizyt± u lek.wet. Pawła Walendzika, Dodane przez enowalinska dnia kwiecień 19 2016 09:13:02

W dniu 08.04.2016 r. dzieci z grupy Le¶nych Duszków wybrały się do Przychodni Weterynarii w Choszcznie, przy ulicy Ko¶ciuszki 3. Dzięki zaproszeniu Pana Pawła Walendzika dzieci mogły bliżej poznać ten niezwykły zawód i odwiedzić przychodnię. Pan doktor opowiedział dzieciom o swojej pracy, jak to się stało że został weterynarzem, jakie zwierzęta leczy i na co one choruj±. Mieli¶my okazję zobaczyć gabinet, gdzie przyjmuje zwierzęta oraz salę operacyjn±. Dodatkow± atrakcj± dla przedszkolaków był przywieziony przez Pani± wychowawczynię Katarzynę Zajda na kontrolę profilaktyczn± jej piesek o imieniu „Dora”. Każde z dzieci mogło j± pogłaskać lub posłuchać bicia jej serduszka. Pan doktor zrobił nawet pieskowi USG, by sprawdzić czy ta mała pacjentka nie spodziewa się małych szczeniaczków. Przedszkolaki dowiedziały się jak wygl±da wizyta czworonożnego pacjenta u lekarza, jak należy dbać o domowych pupilków i w razie choroby, gdzie się z nim udać. Pan doktor udzielił wyczerpuj±cych odpowiedzi na liczne nasze pytania. Publiczne Przedszkole z grup± Żłobkow± nr 5 w Choszcznie, składa Panu Pawłowi Walendzikowi serdeczne podziękowanie za tak miłe przyjęcie, po¶więcenie nam czasu mimo wielu obowi±zków i życzymy dalszych wspaniałych sukcesów zawodowych. )))))