Strona GĹ‚Ăłwna · O nas · Nasze zdjÄ™cia   |   Czerwiec 19 2018 18:08:24

II ZJAZD "BEZPIECZNYCH PRZEDSZKOLI" LESZNO 2016r., Dodane przez enowalinska dnia kwiecień 19 2016 09:04:35

Nasze przedszkole od dwóch lat bierze czynny udział w ogólnopolskim programie edukacyjno-wychowawczym pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka - BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE .
W zwi±zku z tym w dniach 07-08 kwietnia br. koordynator programu w naszej placówce - mgr Anna Apanasowicz uczestniczyła w VII zjeĽdzie Bezpiecznych Przedszkoli w Lesznie. Podczas pobytu koordynator brał udział w konferencji na temat "Jak z cytryn zrobić lemoniadę?. O roli porażki na drodze do celu", wykł. psycholog Anna Cie¶lik.
Zostały podjęte działa w celu nawi±zania współpracy z przedszkolami z całej Polski uczestnicz±cymi w zjeĽdzie.
Autorzy programu BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE Piotr i Agata Gabryszowie udzielili szczegółowych informacji maj±cych na celu polepszenie bezpieczeństwa szeroko rozumianego w placówkach o¶wiatowych.

Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować Rodzicom za pomoc i wsparcie w zaszczepianiu bezpieczeństwa w¶ród Waszych Pociech.
W dalszym ci±gu prosimy o Wasz± pomocn± dłoń, gdyż w przyszłym roku nasza placówka ubiegać się będzie o certyfikat BEZPIECZNEGO PRZEDSZKOLA

Dziękujemy :)
Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE, link poniżej.