Strona GĹ‚Ăłwna · O nas · Nasze zdjÄ™cia   |   Czerwiec 19 2018 14:05:23

SPOTKANIE Z PANIˇ DIETETYK, Dodane przez enowalinska dnia kwiecień 19 2016 09:04:05

6 kwietnia br. w ramach programów "Bezpieczne Przedszkole" oraz "Przedszkole przyjazne żywieniu i aktywno¶ci fizycznej" odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie dla rodziców oraz pracowników przedszkola z Pani± dietetyk Natali± Marciniak z Gabinetu Dietetycznego i Treningu Osobistego Motywator, na temat "Prawidłowe żywienie dziecka w wieku przedszkolnym", podczas którego przekazane zostały informacje , wskazówki dotycz±ce zasad żywieniowych dziecka w wieku przedszkolnym, zapobiegania otyło¶ci oraz wła¶ciwego postępowania z tzw. "niejadkiem".

Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom za przybycie oraz aktywne uczestnictwo w życiu przedszkola na rzecz zdrowia i bezpieczeństwa Waszych Pociech.
Pragniemy podziękować również Pani Natalii Marciniak za interesuj±ce spotkanie.

Grono Pedagogiczne