Strona Główna ˇ O nas ˇ Nasze zdjęcia   |   Styczeń 18 2018 04:16:12

z Grupą Żłobkową

PROJEKT EDUKACYJNY UNICEF - MALI UCZNIOWIE IDĄ DO SZKOŁY., Dodane przez enowalinska dnia luty 05 2016 08:48:07

To bardzo proste! Wystarczy, że wraz ze swoim dzieckiem stworzycie książkę według własnego pomysłu. Wszystkie książki, które w życiu czytamy wzbogacają nas. Te książki będą miały dodatkową funkcję – przyniosą korzyść innym dzieciom. Każde dziecko, dorosły może stworzyć dowolną książkę – krótką opowieść przygodową, bajkę, opowiadanie, tomik poezji czy też komiks. Rodzaj literatury, jak i technika wykonania są dowolne. Książki mogą być wzbogacone ilustracjami, zdjęciami, rysunkami. Do wykonania takich książek wystarczą podstawowe artykuły piśmiennicze (kartki papieru, długopisy, kredki) i przede wszystkim wyobraźnia.

Może posiadasz w domu książkę, która jest Ci już zupełnie niepotrzebna?? Możesz przekazać ją nam. Darowizna uzyskana dzięki Twojej książce zostanie przekazana na rzecz dzieci w Mali.

Dostarczcie książki (te według własnego pomysłu i te niepotrzebne również) do naszego przedszkola do ostatniego dnia lutego 2016 r.
Podczas kiermaszu książki, który zostanie zorganizowany w naszej placówce (marzec 2016) , za niewielką darowiznę, będziecie mogli wrócić do domu z nową, ciekawą książką

Zachęcamy do włączenia się w naszą akcję !!

Wszelkie pytania prosimy kierować do koordynatorów projektu : Anny Apanasowicz, Eweliny Bandrowskiej.

> 0 Komentarzy ˇ 135 Czytań Drukuj