Strona GĹ‚Ăłwna · O nas · Nasze zdjÄ™cia   |   Czerwiec 23 2018 04:19:52

Jasełka 2015, Dodane przez enowalinska dnia luty 05 2016 08:39:51

Ja¶ i Małgosia, Pinokio, Pszczółka Maja, Calineczka, Czerwony Kapturek, Smerfetka,Kopciuszek, Stary Rybak, Dziewczynka z zapałkami, Sierotka Marysia, Aniołki i Dzieci ... wszyscy przybyli tego wieczoru na powitanie Maleńkiego Jezusa.

W pi±tek, 18 grudnia dzieci z grupy "M±dre Sówki" zaprezentowały rodzicom i zaproszonym go¶ciom inscenizację słowno-muzyczn± pt. "Betlejemska dobranocka". Przedstawienie przygotowały wraz z dziećmi wychowawczynie grupy - Mirosława Strzelecka, Anna Apanasowicz oraz logopeda Ewelina Bandrowska. Pokaz artystyczny poprzedzony został występem dzieci w języku angielskim do którego przygotowała je Pani lektor Aleksandra Ro¶lik.
Ogromny wkład w wydarzenie mieli rodzice przedszkolaków, którzy przygotowali piękne stroje i rekwizyty za co Państwu bardzo serdecznie dziękujemy

Po inscenizacji dzieci wraz ze swoimi rodzicami przyst±pili do warsztatów kreatywnych, a za zadanie mieli stworzenie aromatycznego lampionu ze słoika, pomarańczy i goĽdzika. W jednej chwili przedszkolna sala zamieniła się w prawdziwy warsztat pracy a efekt końcowy okazał się niesamowity
Jeszcze chwila na wspólne pami±tkowe zdjęcia i wszyscy natchnieni duchem ¶wi±t rozeszli się do domów.

Bardzo serdecznie dziękujemy go¶ciom oraz Pani Dyrektor Katarzynie Kowalskiej za przybycie

Ze swojej strony życzymy Państwu Zdrowych, Spokojnych i Radosnych ¦wi±t Bożego Narodzenia oraz Szczę¶liwego 2016 Roku