Strona Główna ˇ O nas ˇ Nasze zdjęcia   |   Styczeń 18 2018 04:16:50

z Grupą Żłobkową

Jasełka 2015, Dodane przez enowalinska dnia luty 05 2016 08:39:51

Jaś i Małgosia, Pinokio, Pszczółka Maja, Calineczka, Czerwony Kapturek, Smerfetka,Kopciuszek, Stary Rybak, Dziewczynka z zapałkami, Sierotka Marysia, Aniołki i Dzieci ... wszyscy przybyli tego wieczoru na powitanie Maleńkiego Jezusa.

W piątek, 18 grudnia dzieci z grupy "Mądre Sówki" zaprezentowały rodzicom i zaproszonym gościom inscenizację słowno-muzyczną pt. "Betlejemska dobranocka". Przedstawienie przygotowały wraz z dziećmi wychowawczynie grupy - Mirosława Strzelecka, Anna Apanasowicz oraz logopeda Ewelina Bandrowska. Pokaz artystyczny poprzedzony został występem dzieci w języku angielskim do którego przygotowała je Pani lektor Aleksandra Roślik.
Ogromny wkład w wydarzenie mieli rodzice przedszkolaków, którzy przygotowali piękne stroje i rekwizyty za co Państwu bardzo serdecznie dziękujemy

Po inscenizacji dzieci wraz ze swoimi rodzicami przystąpili do warsztatów kreatywnych, a za zadanie mieli stworzenie aromatycznego lampionu ze słoika, pomarańczy i goździka. W jednej chwili przedszkolna sala zamieniła się w prawdziwy warsztat pracy a efekt końcowy okazał się niesamowity
Jeszcze chwila na wspólne pamiątkowe zdjęcia i wszyscy natchnieni duchem świąt rozeszli się do domów.

Bardzo serdecznie dziękujemy gościom oraz Pani Dyrektor Katarzynie Kowalskiej za przybycie

Ze swojej strony życzymy Państwu Zdrowych, Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego 2016 Roku

> 0 Komentarzy ˇ 128 Czytań Drukuj