Strona GĹ‚Ăłwna · O nas · Nasze zdjÄ™cia   |   PaĹşdziernik 17 2018 07:53:04

PIERWSZA POMOC szkolenie pokazowe dla dzieci z grup starszych., Dodane przez enowalinska dnia luty 04 2016 22:01:02

16 grudnia dzieci z grupy "M±dre Sówki" oraz "Le¶ne Duszki" zostały przeszkolone z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Szkolenie pokazowe na fantomach przeprowadził ratownik medyczny, Pan Jacek Grodowczyk wraz ze swoj± pomocnic± - córk± Ol±.
Dzieci dowiedziały się jak należy postępować w przypadku zakrztuszeń, omdleń, pożarów itp.. Utrwaliły sobie numery alarmowe. Dzieci miały również okazję wykonywać resuscytację na fantomach: dorosłego, dziecka oraz niemowlaka.
Spotkanie z ratownikiem medycznym wniosło dużo nowych do¶wiadczeń a przede wszystkim okazało się skarbnic± wiedzy na temat pomocy w różnego rodzaju wypadkach.
Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Jackowi oraz Oli za to interesuj±ce spotkanie.