Strona GĹ‚Ăłwna · O nas · Nasze zdjÄ™cia   |   GrudzieĹ„ 15 2018 06:09:43

Pasowanie na "Skrzacika" , Dodane przez enowalinska dnia grudzień 01 2015 11:33:36

Dzień 18 listopada na długo pozostanie w pamięci rodziców i dzieci z grupy 3,4- latków. Tego wła¶nie dnia odbyła się niezwykła uroczysto¶ć - Pasowania na Skrzacików. Na imprezę przybyło wiele go¶ci: pani dyrektor Katarzyna Kowalska , rodzice i dziadkowie naszych przedszkolaków. Uroczysto¶ć rozpoczęła się od przedstawienia programu artystycznego. Maluszki zaprezentowały się wspaniale. Po czę¶ci artystycznej dzieci złożyły ¶lubowanie, obiecały, że będ± u¶miechniętymi i dzielnymi przedszkolakami. Następnie pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego przedszkolaka na Skrzacika. Na pami±tkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i upominki. Gratulujemy Skrzacikom - jeste¶my z Was bardzo dumni.