Strona GĹ‚Ăłwna · O nas · Nasze zdjÄ™cia   |   Styczeń 21 2018 02:36:07

¦więto Niepodległo¶ci , Dodane przez enowalinska dnia grudzień 01 2015 10:32:45

Wszyscy odpowiedzialni jeste¶my za ducha patriotyzmu a przede wszystkim rodzice, dziadkowie, szkoła jak i przedszkole. Patriotyzm należy pielęgnować już od najmłodszych lat, dlatego też w naszym przedszkolu odbywaj± się coroczne zajęcia u¶wiadamiaj±ce dzieciom jak ważne jest "być patriot±". Tak też działo się w grupie "M±dre Sówki". Dzieci przypomniały sobie historię naszego państwa. Utrwaliły hymn narodowy, odsłuchały katechizm polskiego dziecka. Wspólnie odpowiadały na pytania z czym kojarzy im się Polska? (burza mózgów). Wskazały na mapie stolicę Polski oraz jej największe miasta, utrwaliły adres zamieszkania. Na koniec dzieci wykonały prace plastyczne - biało-czerwone kotyliony, oraz puzzle w postaci orła białego.
Wierzymy, że działania tego typu pozwol± nam wychować wspaniałych patriotów