Strona Główna ˇ O nas ˇ Nasze zdjęcia   |   Czerwiec 19 2018 13:51:46

z Grupą Żłobkową

Certyfikat Przedszkola Promującego Zdrowie, Dodane przez kbolen dnia listopad 04 2015 19:52:18

W dniu 21 października nasze przedszkole podczas uroczystości, która miała miejsce w Zespole Szkół Specjalnych przy Szpitalu Uzdrowiskowym „Słoneczko” w Kołobrzegu otrzymało Certyfikat Przedszkola Promującego Zdrowie i włączone zostało do Wojewódzkiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie, jako drugie przedszkole z powiatu Choszczeńskiego.
Edukacja zdrowotna stanowi nieodłączny element pracy wychowawczo-dydaktycznej w naszej placówce. Od dawna promujemy zdrowy i aktywny styl życia, współpracujemy z osobami i instytucjami wspomagającymi nas w działaniach na rzecz promocji zdrowia. Zdobycie certyfikatu to nasz wielki sukces . Dzięki uznaniu naszej trzyletniej, systematycznej pracy cała społeczność przedszkola zyskała jeszcze większą motywację do szerzenia wiedzy prozdrowotnej i podejmowania różnorodnych działań na rzecz promocji zdrowia.

> 0 Komentarzy ˇ 201 Czytań Drukuj