Strona GĹ‚Ăłwna · O nas · Nasze zdjÄ™cia   |   Styczeń 18 2018 06:03:13

Certyfikat Przedszkola Promuj±cego Zdrowie, Dodane przez kbolen dnia listopad 04 2015 19:52:18

W dniu 21 paĽdziernika nasze przedszkole podczas uroczysto¶ci, która miała miejsce w Zespole Szkół Specjalnych przy Szpitalu Uzdrowiskowym „Słoneczko” w Kołobrzegu otrzymało Certyfikat Przedszkola Promuj±cego Zdrowie i wł±czone zostało do Wojewódzkiej Sieci Szkół Promuj±cych Zdrowie, jako drugie przedszkole z powiatu Choszczeńskiego.
Edukacja zdrowotna stanowi nieodł±czny element pracy wychowawczo-dydaktycznej w naszej placówce. Od dawna promujemy zdrowy i aktywny styl życia, współpracujemy z osobami i instytucjami wspomagaj±cymi nas w działaniach na rzecz promocji zdrowia. Zdobycie certyfikatu to nasz wielki sukces . Dzięki uznaniu naszej trzyletniej, systematycznej pracy cała społeczno¶ć przedszkola zyskała jeszcze większ± motywację do szerzenia wiedzy prozdrowotnej i podejmowania różnorodnych działań na rzecz promocji zdrowia.