Strona GĹ‚Ăłwna · O nas · Nasze zdjÄ™cia   |   Kwiecień 23 2018 15:32:13

Sport to zdrowie!! każdy nasz Przedszkolak Ci o tym powie ;), Dodane przez enowalinska dnia listopad 04 2015 13:04:30

Pokazał nam liczn± wystawę medali i pucharów, przypomniał bardzo ważne zasady bezpieczeństwa podczas zawodów sportowych oraz wskazał i omówił krok po kroku drogę ewakuacyjn±.
Nadszedł moment gdy drużyny rozpoczęły konkurencje sportowe. Emocje sięgały zenitu a dobry humor dopisywał każdemu bez wyj±tku ;) Po konkurencjach nadszedł czas na wręczenie zasłużonych medali, dyplomów oraz wspólnych pami±tkowych zdjęć.

Nasze Przedszkolaki, Dyrekcja Przedszkola jak i Wychowawczynie pragn± serdecznie podziękować Pani Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 Barbarze Ciecierskiej, Tomaszowi Płonka oraz Młodzieży szkolnej za zorganizowanie tak wspaniałego i pełnego atrakcji dnia. Jeste¶my wdzięczni, że na naszej drodze napotykamy osoby tak życzliwe i pełne zrozumienia dla naszych przedszkolaków.
Dziękujemy serdecznie za ogromn± pomoc w zaszczepieniu w naszych przedszkolakach ducha sportu, a to już wielki krok dla zdrowi